Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek je další činnost, kterou se zabývám. Jdu na to vlastní metodou, která je odzkoušená a perfektně funguje. Pokud potřebujete webové stránky, velmi často je problém v tom, že nemáte připravené texty, fotografie apod. V mém případě výroba webových stránek probíhá tak, že si texty a fotografie obstarám já. Prostě Vás vyzpovídám, vlastním profi fotoaparátem si pořídím fotografie, případně není problém navštívit Vaší firmu, kancelář, provozovnu nebo třeba restauraci a jde to samo.

U

Přehlednost

Důležitá je přehlednost, aby každý kdo hledá Vaší firmu, našel vždy co nerjrychleji co hledá.

Spolehlivost

Spolehlivé webové stránky jsou základem, s ní jde ruku v ruce bezpečnost, která je dnes klíčová i pro vyhledávače.

Aktuálnost

Důležité je, mít na webových stránkách aktuální údaje, např. otevírací dobu, jídelní lístek apod.

Líbivost

Zvláštní fráze, ale důležitá. Webové stránky se Vám a všem co na ně přijdou, musí hlavně líbit.

Zajistím Vám výhodný webhosting pro Vaše stránky, bezpečné a rychlé servery takřka se 100% spolehlivostí.

Bezpečnost a aktualizace je samozřejmost, webové stránky vč. všech bezpečnostních prvků jsou aktualizovány minimálně jednou měsíčně a v době nejmenšího vytížení.

Nasazení veškerých analytických nástrojů, Google Analytics, Yandex Metrica, kódy pro marketing, remarketing a cokoliv dalšího.

Již během stavby webových stránek dochází k úpravám tak, aby se vytěžilo co nejvíce ze SEO. To znamená psaní textů článků dle všech základních SEO pravidel, popisky obrázků, prolinkování webu atp.

Již od takové částky můžete mít své webové stránky

Cena za webové stránky bývá vždy individuální, nicméně začíná na částce 7.000,-. V tomto případě se jedná o jednostránkový web, který nemá žádné další podstránky, je graficky jednoduchý a postačí k velmi jednoduchému informování, např. pekárna, večerka, opravy oděvů apod.